Zoom In
imageHide
imageHide
Zoom Out
Skip Ribbon Commands
Skip to main content
SharePoint
راهنما

​11 مرداد ماه 1399 در دهه کرامت با حضور مدیر عامل راه آهن؛

مرکز نیکوکاری راه آهن به منظورحمایت و توانمند سازی خانواده های نیازمند آغاز به کار کرد

 

با حضور مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران وهمزمان با دهه کرامت، مرکز نیکوکاری راه آهن به منظور کمک و توانمندسازی خانواده های نیازمند به بهره برداری رسید.

 به گزارش روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، «سعید رسولی» در مراسم افتتاح این مرکز با اشاره به اهمیت تکریم نیازمندان و لزوم و دستگیری از همدیگر در آموزه های دین مبین اسلام، گفت: خدا را بسیار شاکریم که درهفته کرامت موفق به راه اندازی این مرکز نیکوکاری راه آهن برای کمک به عزیزان خود شدیم.

 معاون وزیر راه شهرسازی اظهارامیدواری کرد: با راه اندازی مرکز نیکوکاری در شرکت راه آهن این مرکز با همت همه خیرین وامکانات موجود منشا خیر و برکت برای دستگیری و کمک نیازمندان باشد و با استعانت از خداوند متعال وعمل به سنت حسنه کمک و خیرخواهی در رفع نیازهای نیازمندان شاهد حال خوب همه اعضاء خانواده راه آهن باشیم.

 رسولی با بیان اینکه کمک و نیکوکاری به نیازمندان ارزش دینی و افتخار بزرگ انسانی است، اظهارداشت: اعضاء خانواده راه آهن سرمایه های بزرگ و ارزشمندی هستند و در شرایطی که دشمنان برای ما فراهم کرده اند، نباید اجازه دهیم هیچ یک از اعضای این خانواده بزرگ احساس نگرانی داشته باشند.

 مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: بیش از ۴۰ سال است دشمن با تمام توان سعی در ضربه زدن به ما را دارد و البته در ظاهر خود را مدافع حقوق مردم می داند که خداوند در قران کریم تصویر آنها را ترسیم می کند و می فرماید منافقان زبان شیرین و لطیف اما در باطن کینه و دشمنی دارند که مصداق بارز امریکای جنایت کار و دشمنان این مرزو بوم و مردم است و مردم خوب ما می دانند که آنها با استقلال و اعتقاد مردم ما دشمنی می کنند.

 

**راه اندازی مرکز نیکوکاری راه آهن الگوی سایر دستگاههای اجرایی

 معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) نیز دراین مراسم اظهار داشت: خدمات خانواده بزرگ راه آهن در طول سالهای گذشته به مردم عزیز ایران جای تقدیر و تشکر دارد و انشاالله مرکز نیکوکاری راه‌آهن منشاء خیر و برکت زیادی برای این مجموعه خواهد بود.

 «علیرضا عسگریان» بیان کرد: در روایات و آیات قران کریم برای کمک به نیازمندان بسیار توصیه شده است و این کلام الهی است که بشر باید همواره به همنوعان خود کمک کند.

 وی اظهارداشت: ابتکار تاسیس مرکز نیکوکاری در شرکت راه آهن به اراده و پیشنهاد خود راه آهن در کمک به نیازمندان و دستگیری وتوجه به آنها به خوبی خود را نشان داد و امیدوارم این الگوی مناسبی برای سایر دستگاه‌های اجرایی کشور باشد.

 معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) افزود: شرکت راه آهن با توجه به توصیه اکید مقام معظم رهبری به لزوم توجه به کسانی که در شرایط سخت اقتصادی با مشکل مواجه شده اند.

 راه آهن جمهوری اسلامی ایران با تاسیس مرکز نیکوکاری و راه اندازی سامانه اینترنتی بازارچه نیکوکاری هدفمند و موثر سعی دارد به بهترین نحو به افراد نیازمند خدمت رسانی کرده و انشاالله این مجموعه دامنه فعالیت های خود را علاوه بر کمک به رفع نیازهای مادی به توانمند سازی و مشاوره و پرداختن به وجوه مختلف نیازهای جامعه هدف خود را توسعه دهد.